środa, 4 lipca 2012

Zauroczenie ?

Hej :)
Niestety. Nie jestem idealna. A szkoda. Gdybym chociaż cokolwiek miała z idealnego człowieka ,ale nie mam. Znowu przeżywam. Ech... Na co ja liczyłam. 23 albo 22 latek bez dziewczyny ? Hahahahaha. Żart. Takie ciacha nigdy nie są same. A poza tym. Gdyby nawet nikogo  nie miał to chciałby być z 14 latką ? Żart ? No chyba tak. Życie jest takie głupie. :( Ile ja bym dała żeby go tylko zobaczyć. Albo żeby był chociaż o 5 lat młodszy. Tylko o 5 :( Może by była jakaś mała szansa. Jestem pojebana.


Wakacje lecą powolutku - czyli bardzo szybko. W sobotę wylatuję. Jak nie wrócę z numerem telefonu jakiegoś przystojniaka to mnie zastrzelcie ;p Serio :D

Potem wracam i wesele - tu nie ma opcji żebym nie zatańczyła z jakimś ciachem <3 Potem Karwia - tu nie ma opcji żebym jakiegoś ciacha nie poznała ;p No a potem Londyn - i tu to ja sobie muszę znaleźć chłopaka :D hahhahahahahahhaha. Miłe plany na wakacje : )

Potem 2 klasa. Mam nadzieję że minie równie szybko jak 1. A 3 klasy sobie już nie wyobrażam. Bo liceum to jest jakaś masakra. Albo zostanę tutaj w Skc - wieś nad wsie. Albo pojadę do Warszawy tylko wszystko jest takie drogie ;/ A nie chce pracować ;/

Dobra kończę. Papapa :*

5 komentarzy:

 1. no to ciekawie z tymi ciachami :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana nikt nie jest idealny , a z tymi ciachami to różnie bywa , nie szukaj na siłę , spokojnie wszystko się poukłada ;)
  buziaki ;**
  Claudia Trish

  OdpowiedzUsuń
 3. naszijuz.blogspot.com
  zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zostałaś u mnie otagowana Arletka, zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak ogarne jak to działa to się sama wproszę ;p

   Usuń