czwartek, 14 lipca 2011

Najmodniejsze stroje kąpielowe - LATO 2011.

W dzisiejszym poście napiszę trochę o najmodniejszych strojach kąpielowych tego lata.
Jak zawsze liczy się oryginalność , czyli nie stawiajmy tylko na bikini. Jeśli zaszalejemy z jednoczęściowym strojem , który ma wycięty materiał to tu , to tam na pewno zrobimy furorę.
Zwierzęce wzory - panterka , skóra węża czy zebra będą królować na plażach.
Neonowe kolory - zapewne już każdy wie , że hitem tego roku są właśnie NEONOWE KOLORY. Dlatego nie zaprzeczymy , że strój w różowym neonowym kolorze z jakimiś dodatkami , bądź samą KOKARDĄ także będzie atrakcyjny. Oczywiście , nie tylko różowy , ale i inne neonowe rażące kolory.
Paski poziome, ale i pionowe - jeśli chodzi o paski , to bez problemu możemy je nosić , aczkolwiek zwracajmy uwagę na ta czy paski są poziome czy pionowe. Zazwyczaj częściej znajdziemy poziome , ale wiedzmy , że ten wzór POSZERZA.
Kwiatowe wzory - kostiumy w kwiatki na pewno przyciągną uwagę innych.


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Esotiq 

Image and video hosting by TinyPic


Ciekawe kostiumy można kupić w :Cropp , Hause , H&M, Esotiq (niestety bardzo drogie, chyba , że będzie przecena) Cubus, Triumph a także w innych sklepach z odzieżą lub bielizną :)  


OGŁOSZENIE !
Bardzo chciałabym dzielić się z Wami różnymi opiniami, rzeczami bądź czymkolwiek innym.
Dlatego proszę abyście w komentarzach zostawiali swoje propozycje na posta , bądź pytania do mnie, na które postaram odpowiedzieć w poście.
Z góry dziękuję :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz