niedziela, 16 października 2011

"Znów mam 17 lat" - parę faktów z mojego życia.

Hej ;)
Jak wczoraj pisałam , na TVN-ie leciał fajny film czyli "Znów mam 17 lat". Nie oglądałam go nigdy ,ale bardzo wierzę w komedię , poza tym sam zwiastun wydawał się super :)
Szczerze ? Żeby nie było , nie kocham Zac-a Efron-a ... Nie mówię też ,że go nienawidzę. Po prostu jest dla mnie aktorem i nawet dość dobrym :)
Co do filmu  , dla tych , którzy nie są przekonani :
Film jest ciekawy , ponieważ główny bohater nie wraca do przeszłości tylko zostaje w teraźniejszości z wyjątkiem , że ma tym razem 17 lat ! Wraca do szkoły , do której chodził i "zaprzyjaźnia" się ze swoimi dziećmi ! Poznaje ich tajemnice i pomaga im. Przy okazji zbliża się ponownie do żony , która go rzuciła i postanowiła o rozwód.
Kolejnym plusem filmu , jeśli ktoś lubi jest miejsce :) Ja bardzo lubię amerykańskie szkoły , dlatego , bo są o wiele ciekawsze niż nasze. Jaki uczeń nie chciałby mieć w szkole szafki , żeby móc mieć książki w szkole , a nie dźwigać je do domu ? Co prawda to prawda , jeśli musimy się uczyć w domu to także MUSIMY wziąć książki do domu ,ale tą najważniejsza , nikt nie mówi o całej stercie. Poza tym CZIRLIDERKI ! Jejku , to jest zajebiste. Nie mówię , że chciałabym być jedną z nich , bo się mnie nadaje ,ale samo to , że jest ktoś taki w szkole jest super. No i te wielkie stołówki , czy co to jest :) Boskie, chciałabym być w takiej szkole. Niestety, jestem teraz w gimnazjum w Polsce i nie zapowiada się żebym miała możliwość wyjechać do Ameryki żeby tam uczyć się w liceum ,ale nie mówię , bo byłoby to super !

Te stołówki :) <3
;)


W tytule napisałam ""Znów mam 17 lat"-parę faktów z mojego życia."

No własnie. Chodzi mi o te fakty. 
W zasadzie to napisze krótko. Oglądanie takich filmów wzbudza we mnie niedosyt życiowy. Nie chcę teraz gadać jak jakiś psycholog ,ale po prostu kiedy skończę oglądać taki film , chce mi się płakać , bo sama nie jestem jakaś bohaterką tego filmu. Nie mówię ,m że chcę być aktorką ,ale chciałabym właśnie choć kawałek takiego życia mieć w pamięci , bo w Polsce nie jest zbyt fajnie , biorąc pod uwagę szkoły i te takie różne ;p 


Pa ;* 

3 komentarze:

 1. Masz rację - co do faktów!
  Właśnie wczoraj oglądałam, też poczułam się smutno, to że nie mam takich możliwości jak oni. I ci super chłopcy *.*
  Jakby porównać do naszych... :x

  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. To znowu ja ;)

  Chciałam dodać, że podoba mi się scenariusz tego filmu, podobają mi się poglądy głównego bohatera. Co prawda, powrócił do "przeszłości-teraźnniejszości", ale jestem całkowicie za! ;)

  Pozdrawiam, uczennica I gim :)

  OdpowiedzUsuń