środa, 16 listopada 2011

3:1 dla mnie !

Hej ;)
W szkole było znośnie. Jestem z siebie mega dumna. To chyba dobrze , nie ? W końcu mam z lekka kompleksy , więc od czasu do czasu być z siebie dumnym jest dobrze ;p Najlepiej nie mieć kompleksów i nie być z siebie dumnym non stop. Ciekawe czy są tacy ludzie ? Oj , szczerze  wątpię. Sprawa z której jestem dumna :
- może i mała ,ale 5 z kartkówki (jedyna w klasy) . Doznałam szoku ,ale bez pomocy dziewczyn na przerwie i spacerku nawet dwói bym nie dostała ^^ Więc serdecznie dziękuję ;* 


-z tego co liczę 3:1 dla mnie ^^ Dlaczego jeden po drugiej stronie ? "O nie ! Hahah" - coś w tym stylu ( tylko ja wiem o co chodzi ;p) ^^ Ale moja odpowiedź była dodatnia , dlatego +1. A wcześniejszy +1 to była "próba". Oczywiście bez mojej namowy ;p (^^)


Przedmiot z którego dostałam 5 to geografia. Ciesze się,ale dzisiaj serio mnie babka wkurzyła. Postawiła panu Wiewiórowi dwóje ... Jaka... nie nie ważne ,ale może nie umiał? Kurde.. Nie dziwę się. Ja to sobie zakumałam w domu ,ale może dlatego , bo miałam notatki jakieś trochę bez sensu ,ale ogarnęłam materiał i dałam radę. Nie każdy potrafi , a ona gada tak szybko jakby dla siebie , a ona ma tłumaczyć dla uczniów. Nie wiem , czy się chce pani pochwalić ,ale to nie jest za fajne czasami. W sumie to jest taka miła dla mnie , a ja tak o niej gadam ,ale taka jest prawda. Może i jest miła ,ale gada dla siebie coś niezrozumiałego. Wiem , że "WSZYSTKO MAMY W PODRĘCZNIKU" ,ale jeżeli wszystko mamy to po co przychodzimy na lekcje ? Po co chodzimy do szkoły na geografię ? No chyba , żeby nauczyciel nam pomógł ogarnąć materiał.... Nie fajnie się zachowała w stosunku do kolegi ;/ Co prawda zawsze pyta czy kumamy ,ale jak jej parę razy powiedziałam , że nie to ona "No czego ty nie kumać" , a Franuś "Arleta czego Ty nie kumasz ? hahaha". Fajnie , że daje motywacje klasie żeby powiedziała jej , że ma tłumaczyć wolniej. Fakt , faktem wytłumaczyła mi  ,ale dopiero jak spojrzała wzrokiem "Ale idiotka z tej dziewczynki". Nie chcę się tak czuć. Może lekcje byłby dla mnie przyjemniejsze , gdyby tłumaczyła i mówiła ciut wolniej ^^ Ale to tylko taka mała uwaga.

Haha. To zdjęcie zawsze mi się podobało. No.. Pani od geo taka nie jest ,ale gada strasznieeee szybko ^^ 

2 komentarze:

  1. Komu strzelasz te bramki? No w sensie 3 : 1? Bo jak mi, to łatwo wygrasz! xDDD

    OdpowiedzUsuń